2068

APRIL

Jaro je zde,

neočekávejte však nějaké

extrémy, které by mohly trhnout

rekord v teplotách během

uplynulých let. Zima své pařáty

teprve pomalu stahuje a odkývá blízko hradeb první bledulky, které i přes všechnu nepřízeň stále žijí. Přes den můžete pocítit až 8 °C nad nulou, v noci zase 3 °C což je teplotní rozdíl, který může vést k rozšíření chřipky, jelikož jsme ještě nedávno měli přes nos -20 °C. Ráno mohou ulice města klouzat, mrazíky se totiž stále nechtějí vzdát.

CO SE VE MĚSJE

V našem městě se pořád něco děje, to nejzajímavější můžeš najít tady, nebo speciálně na chatu, kde jsou některé věci přístupné pouze hráčům. Každopádně nemusíš mít strach, že bychom tě o něco připravili. Každý se dozví to, co by chtěl, ale za nějakou tu cenu. Hold cizák zvenčí nemá nárok na to vědět co se děje ve městě.

Blossom by blossom the spring begins.

To nejčerstvější z našeho světa, aktuální dění ve městě ti vytře zrak. Už jsi to slyšel? Michael někoho zabil, ne, nebo ten výbuch ve škole? Ano! To kde se objevila Lilith. Město je už malé a pořád tu přibývá dalších a dalších zájemců, máme možnost ještě slibovaného lidského bytí? Co když se udusíme a začneme živořit jako v menších městech pro přeživší jinde ve světě? Zaujala jsem tě? Tak mi nahlédni pod ruce, ukážu ti taje Racktonu >>>

Pokud jste někdy měli pocit, že se na Vás někdo dívá jako na poklad a nebyl to zrovna Váš milý nebo milá, může se také stát, že to byl sháněč, který předává informace lovcům pro černý trh, tito lidé i démoni, bytosti obecně loví náhodné anděly a démony pro byznys. Kdo by nestál o jazyk leviathana, křídla andělů, jejich léčivá pera, nebo snad démonní zuby a drápy? Jedná se o předměty, které se na ČT prodávají ve velkém a za nehorázné prachy. >>>

Duben. Úprava webu (hotovo)

NA KOHO SE OBRÁTIT

Daemon

Hlavní a jediný admin, reaguje na téměř jaké označení a věnuje se všem, pokud ne, vyloženě nemůže být všude, takže stačí napsat PM. Není natahovací ani mačkací, takže vůbec splachovací a pokud ji něco naštve ozve se, ale svoje nevychovaná léta má za sebou a trénuje trpělivost, každý má názor na její osobu jiný, ale snaží se vycházet se všemi. To že vlastní egoistického Gabriela na tomto faktu nic nemění, nekouše, stačí se ozvat. Pokusí se udělat maximum. (Na chatu @arwen)

Alia
Remy

Pokud byste nezastihli admina přímo, můžete se obrátit na někoho z hráčů, případně zde máme výpomoc, která zodpovídá na dohled na chatu, případnou pomoc, výpomoc při akcích a podobně. Také pomáhají s články, nemají ale přístup na web, můžete jim však případné připomínky sdělit.

Nekopírujte obsah ze stránek.

Kontakt: shadowbreakers.rpg@gmail.com

 SHADOWBREAKERS 2016 - 2021 Založeno 27.11.2016

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now