novinky.png

2069

NOVEM
BER

-

CO SE VE MĚSJE

Jsme nadále aktivní, pouze se na naší hře do odvolání kvůli menšímu času našich hráčů i admin týmu omezují do DOBY NEURČITÉ akce, čistky a dějový posun.

DŮLEŽITÉ!!!!

WINTER.jpg

To nejčerstvější z našeho světa, aktuální dění ve městě ti vytře zrak. Už jsi to slyšel? Michael někoho zabil, ne, nebo ten výbuch ve škole? Ano! To kde se objevila Lilith. Město je už malé a pořád tu přibývá dalších a dalších zájemců, máme možnost ještě slibovaného lidského bytí? Co když se udusíme a začneme živořit jako v menších městech pro přeživší jinde ve světě? Zaujala jsem tě? Tak mi nahlédni pod ruce, ukážu ti taje Racktonu >>>

Pokud jste někdy měli pocit, že se na Vás někdo dívá jako na poklad a nebyl to zrovna Váš milý nebo milá, může se také stát, že to byl sháněč, který předává informace lovcům pro černý trh, tito lidé i démoni, bytosti obecně loví náhodné anděly a démony pro byznys. Kdo by nestál o jazyk leviathana, křídla andělů, jejich léčivá pera, nebo snad démonní zuby a drápy? Jedná se o předměty, které se na ČT prodávají ve velkém a za nehorázné prachy. >>>

Všechny události na chatu zde jen podstatné:

Úprava zajímavostí (POZASTAVENO)

NA KOHO SE OBRÁTIT

Daemon

Hlavní a jediný admin, reaguje na téměř jaké označení a věnuje se všem, pokud ne, vyloženě nemůže být všude, takže stačí napsat PM. Není natahovací ani mačkací, takže vůbec splachovací a pokud ji něco naštve ozve se, ale svoje nevychovaná léta má za sebou a trénuje trpělivost, každý má názor na její osobu jiný, ale snaží se vycházet se všemi. To že vlastní egoistického Gabriela na tomto faktu nic nemění, nekouše, stačí se ozvat. Pokusí se udělat maximum. (Na chatu @arwen)

Alia
Remy

Pokud byste nezastihli admina přímo, můžete se obrátit na někoho z hráčů, případně zde máme výpomoc, která zodpovídá na dohled na chatu, případnou pomoc, výpomoc při akcích a podobně. Také pomáhají s články, nemají ale přístup na web, můžete jim však případné připomínky sdělit.