npc.jpg

Non-player character, tyto charaktery jsou založeny na bázi počítačových NPC, ale s tím, že vlastně nikomu pevně nepatří, pokud se jedná o přímo herní charaktery, hráč má totiž možnost si založit vlastní NPC, počet na hráče není omezený, ale NPC postavy by pro Vaši postavu měly být nějak důležité, tudíž zde nebude nejspíš celá rodina od každého charakteru.

Dále se zde pak nachází webové, dějové NPC, které jsou součástí článků a můžete je tam různě potkat, nejsou zde Však vsypána všechna NPC, dole jsou pak NPC, která jsou již mrtvá, ale mluví se o nich ve článcích. U nich je krátce zmíněno to, co dělali, nebo kde je můžete najít v článku.

Pokud si hráč zakládá NPC postavu posílá ji adminovi do PM nebo na e-mail s obrázek, npc mohou být digitální. Minimální text k NPC by měl obsahovat 100 a víc slov.

WEBOVÁ  NPC

Dylan Nixon

ADMIN

Dylan Nixon.png

Věk: 65 let (Člověk)

Práce: Generál ✬✬✬✬✬

Jeho pozice je prostá, z vojáka, který se velmi často na kasárnách jen povaloval se z něj během velké války stal dobrý vůdce lidského pokolení, který vložil svoji důvěru do archandělů a předal jim tak později moc nad městem. Nixon je temperamentní a vyzrálý starší muž, který ví, co je pro jeho lidi dobé a co ne, sám věří v mír, který snad jednoho dne zasáhne mysl i zlotřilých stran. Nebojí se postavit se v boji do první linie a zemřít pro svoji vlast. Z rodiny mu nezůstal nikdo, kdo by pro něj byl důležitý, a proto se upnul na obyvatele města. Leckdy na něj můžete narazit v ranních hodinách v parku blízko centra. Povahou je kromě temperamentního rozhodování také klidný, vstřícný a ochotný muž. Má rád všechny rasy a je vlastně tak trochu nestranný, ale jde mu o blaho lidstva. Nemá však slitování s těmi, kdo se pokusí jeho město napadnout. Podporuje vzdělávání ve všech směrech, sám občas učí dějiny na zdejší škole. 

Propojení s postavami: x

Ibai Paréz

ADMIN

aRMÁDNÍ GENERÁL.png

Věk: 48 let (Člověk)

Práce: Armádní generál ✬✬✬✬

Paréz jeden z mála sympatických generálů, které byste v Racktonu mohli potkat, je však znám svojí vytrvalostí a chtíčem po moci, což z něj dělá trn v patě i u nepřátel, kteří se jej nejednou snažili zabít, má to však háček, je celkem tajemstvím že Paréz je svolný k úplatkům, které dovolují některým temným bytostem činit co chtějí a Paréz se dívá takzvaně jinam. Například takový černý trh. Není známo, zdali mý nástupce Nixona nějakou rodinu, ale co je známo je že Paréz není mezi lidmi příliš oblíbený, kvůli jeho přešlapům a trestům, které na něj ve spojitosti s napadáním nebeských bytostí byly uvaleny. Paréz to sice popírá, ale sám provedl nejeden obchod s démony z pustin, kdy jim prodával anděly jako otroky.

Propojení s postavami: x

Kelly Swan

ADMIN

swan.png

Věk: 21 let (Člověk)

Práce: Předseda rady

Mladý a temperamentní, to byste o Swan mohli říci, na svůj věk je enormně schopná, ale není se čemu divit o matku přišla dávno, otec se oběsil, když bylo Kelly 18 let. Doslova si post v radě vydřela a vydupala a rozhodně se jej nechce pustit jen tak, je přísná a nebojí se postavit ani archandělům. Je vidět, že ji názory andělů nezajímají, ale občas se tváří, že ano. Má nevlastního bratra Thomase, který pracuje jako voják. Nestýká se s ním. Kelly je tvrdohlavá a lehce výbušná žena, přesto by pro lidi udělala první a poslední. Její vlastní sestra zemřela při útoku během války, před deseti lety, stále je to pro ni nepříjemné téma.

Propojení s postavami: x

Joseph Morning

ADMIN

REMY

zeměd.png

Věk: 51 let (Člověk)

Práce: Předseda zemědělství

Zastával několik let předsedu obrany (do 2068), jednalo se o čestného muže, který se vzdal náročnějšího postu a přešel k zemědělství, které mu v jeho věku bylo příjemnější než stres z obrany, kromě toho chtěl tím ušetřit i své děti, toho tlaku, který z tohoto postu vzniká na okolí. Žije ve městě se ženou a rodinnou, na lid působí vždy pozitivně, není přímo zastánce rozdělení práv podle ras, ale není přímo ani fanouškem své rasy, protože lidé udělali podle jeho slov více bordelu než andělé ve válce. Je čestný a velmi tvrdohlavý, vždy na několik dnů v týdnu odjíždí do Slyfelu. Joseph se nikdy netváří jako vyšší třída, přesto si zakládá na vzhledu a profesionalitě v chování. Podobné očekává i od rodiny. 

Propojení s postavami: Benjamin Joseph Morning junior (Remy)

Lucas Moriarty

ADMIN

zdravot.png

Věk: 63 let (Člověk)

Práce: Předseda zdravotnictví

Moriarty má Italské kořeny, a tak tíhne k oslavám tohoto původu a můžete jej obvykle potkat mezi lidmi, kteří se stále hlásí k Italské kultuře. Je to tichý a starší muž, který se do boje zrovna nehrne, křeslo si zasloužil právoplatně, stejně jako jeho rod. Má ve městě vnučku a její rodinu, ale jinak zbytek jeho diny padl při morové epidemii, snaží se proto vymýtit tuto nemoc do kořenů a zachránit lidi, před podobným osudem jako potkal jeho blízké. Není rasistický vůči žádné rase, ale vyloženě nevěří jezdcům apokalypsy, právě díky moru a jeho stejnojmennému tvůrci. Ví, že to byla vůle Boží, ale přesto je opatrný. Je však rád za každou pomoc a cenní si každého nového lékaře, lékařky i sester a jiných mediků. Je většinu času tichý, ale umí se ozvat.

Propojení s postavami: x

Marisha Hall

ADMIN

obrana.png

Věk: 121 let (Anděl)

Práce: Předseda obrany

Marisha nebyla nikdy klidnou ženou, ačkoliv se narodila jako anděl na zemi, měla plno temperamentu nad všechny dívky v okolí. Není se čemu divit, její rodina podnikala v obranně už dávno před válkou a bylo pro ni potupné pracovat jako předsedkyně zemědělství, ale poté co v toce 2068 Morning ustoupil právě jí, mohla do křesla usednout a pustit se do práce tak, jak se sluší a patří. Kromě toho že je temperamentní, klidně se obleče do brnění a postaví se Vám v čele armády, nebere si servítky a pokud zjistí, kde má Gabriel sídlo, vybombarduje mu jej do základů. Klidně by mohla vést radu, ale kvůli tomu, že anděl jí do čela lidské rady nepustí. Přesto má velmi silné slovo a co řekne se snaží vyplnit, jejím cílem je vybudovat schopnou armádu, která odolá čemukoliv. „Ztráty jsou ztráty, ale kdo chce žít, musí umět zemřít.“ Marisha ovládá pyrokinezi a luminokineze.

Propojení s postavami: x

Nico Luzio

ADMIN

težba.png

Věk: 50 let (Člověk)

Práce: Předseda těžebního průmyslu

Luzio je muž, kterého v Racktonu uvidíte jen jednou za týden, když se ukáže na schůzi a zůstane zde do doby, než se může opět vypařit do Millrestu, kde je svým pánem a vyloženě nemusí nikoho poslouchat. Je to typický člověk, který pořád bojuje s démony alkoholu, ale taky si rád sedne s pracanty u pokeru či jiné hazardní hry, kde už tak chudé lidi může obrat o peníze. Andělé jej nezajímají, dokud mu nedělají bordel v Millrestu, vyloženě je tam schopná páchat cokoliv, nevadí mu ani černí trh, který se v těžebním městě rozrostl od jeho vzniku na maximum. Město podle jeho slov žije svým životem a pokud se rozhodnou občané někoho potrestat ukamenováním, je to jejich věc, jeho nějaká politika Millrestu už roky nezajímá. Ale věřte, že se jedná o poctivého muže, v Millrestu má jen svoji ženu.

Propojení s postavami: x

Tempest Killoran

ADMIN

vá.png

Věk: 20 / 790 let (Vyšší démon)

Práce: Vůdce kultu

Tempest druhá sestra, která na pohled jako by sestře z oka vypadla, není jejím dvojčetem, je o pár let mladším výplodem Pekla. To, že je mladší ji nedělá nezkušenou, ba naopak. Tempest se za roky v Pekle vypracovala z obyčejného démona na vyššího, nevznikla v jeho ranku, musela se tam dostat. To z ní udělalo démona s pevnou vůlí, který si přivlastnil šarm a chtíč mladé ženy. Na rozdíl od své sestry nevládne ohněm tak mocně, ale ovládá ničivé bouře, zejména pak tornáda a tajfuny. Takto dokáže napáchat mnoho škod a pochytat velké množství lidských duší. Podobně jako její sestra však její tělo obsahuje prvky z moderní doby, piercing pod rty, uchu. Bohužel se to také k její středověkému oděvu příliš nehodí, ale kdo by soudil démona, že? Oči Tempest jsou chladně modré s černým bělmem, jeden by řekl, že patří anděli.

Její názor na Antikrista se neliší od názoru její sestry, ale na rozdíl od ní chce tomuto dítěti sloužit, ale přivést na svět ho nemusí. Oddaně za něj klidně položí život, když přijde den, kdy toto dítě vstoupí na svět a přivede jej k záhubě. Umí se měnit do havrana o velikosti kočky, je trochu menší než sestra a má i jako havran modré oči. Dokáže i v této podobě vytvořit ze slabého větru ničivé tornádo.

Propojení s postavami: x

Isador Killoran

ADMIN

vr.png

Věk: 21 / 800 let (Vyšší démon)

Práce: Vůdce kultu

Isador starší ze svou sester, je ctižádostivá a chladná žena, která si jde pro cokoliv přes kohokoliv. Ano, tituluje se jako žena a pokud ji nazvete TÍM či obyčejným kouřem, sežehne Vás svými schopnostmi do Pekla, kde si užije Vaše mučení. Isador ovládá Pekelný oheň a pod její rukou padlo v historii lidstva kde jaké město. Pokud ji ve městě potkáte, neřekli byste, že není obyvatelem. Vypadá prostě, její tvář je mladá, lehce bledá s růžovými tvářemi, nad rty má však znak moderní doby, který se k jejímu středověkému oděvu prostě nehodí. Piercing má také v uších, kde nosívá tři náušnice. Její vlasy jsou na dotek tvrdé jako žíně, tmavé s odstínem do černa. Chodívá oděna prostě v dobových středověkých šatech s perlovým náhrdelníkem, perly jsou však černé. Jediný poznávací znak, jsou černé oči se jantarovými zornicemi. Tuto barvu si vybrala, je to dle ní barva ohně, kterým pálí život.

Nenechte se její jemnou tváří zmást je to démon, krutý, ulhaný, chamtivý a pyšný. Obětovala by vše, aby na svět ona sama mohla přivést Antikrista, ale nemůže, proto se snaží modlit ke všem temným bytostem ve vesmíru, aby nadešel JEHO čas. Stejně jako její sestra se umí měnit do havrana o velikosti kočky. Kromě pyrokineze ovládá i pain.

Propojení s postavami: x

Beth Donovan

ADMIN

HRÁČ

bet.png

Věk: 18 let (Člověk)

Práce: Švadlena a pisatelka do deníku města.

Beth je jedna z mladé městské generace, která se již v brzkém období svého života staví na nohy a rozhoduje o svém osudu. V patnácti letech pracovala v knihovně, fascinována žurnalistikou, se rozhodla začít pracovat pro město a sepisovat informace, které se občanům do života hodí. Nejčastěji ji můžete potkat v ulicích centra, kde žije v malém bytě společně se svým bratrem. Jedná se o nekonfliktní děvče, které kromě psaní do deníku města také šije oblečení na pomoc lidem. Její bratr vlastní menší obchůdek pod jejich bytem. Beth Vám ráda se vším pomůže a obslouží Vás.
Jako pisatelka je poměrně zvědavé dítko, které proklouzne kamkoliv i přes to, že by jí mohl hrozit trest. Rada s ní několikrát řešila kázeňské postihy, které nikam nevedly už ani v době jejího studia na střední škole. Kde se věnovala šití a z části už tehdy jí zajímalo psaní. Nikdy se nesetkala s vedením města, většinou jim posílá osobní dopisy, aby se město k situaci vyjádřilo, je vždy zdvořilá.

Propojení s postavami: x

Balkin Dwan

ADMIN

HRÁČ

bal.png

Věk: 20 let / 200 (Anděl)

Práce: Žádná, tituloval se na vůdce klanu Eternal.

Podobně jako Hannibal vládne pustině, ani jeden z nich se s tím druhým nemusí, není se čemu divit. Balkin nejednou Hannibala zahnal do úzkých, když mu čelil v pustinách zdecimovaného světa. Skupina, která dostala název Eternal, vznikla při dokončení města, kdy byl Balkin vyhnán z města, za nerespektování vládnoucí vrstvy. Nejspíš jej žene osobní zášť, ale na rozdíl od Hannibala neútočí na konvoje města, zajímají jej jen ti, kteří jsou sami, či mají potřebu plenit ostatní. Ale i tak se tento bělovlasý anděl, nedá škatulkovat jako lítostivý a schopný projevit soucit. Balkin je vysoce inteligentní a zkušený se zbraněmi na dálku, jeho hlavní zbraní je luk a šíp. Také velké kuše, která má na troskách budov, které využívá v boji. 

Kdysi byl nebeským taktikem. Proto nedoporučujeme se s ním pouštět do hry na kočku a myš. Na rozdíl od Hannibala má ve své skupině vyloženě anděly, a to různé třídy, také akceptuje lidské bytosti do svých řad. Před válkou byl učněm Sedmi ctnostní. Jeho hlavní schopností je manipulace s myslí a crossbow, kdy mu schopnost dovoluje ovládat přesně šípy, které vystřelí. Trefí se 9/10.

Propojení s postavami: x

Hannibal Zirus

ADMIN

HRÁČ

hn.png

Věk: 35 let / 180 let (Démon)

Práce: Žádná, je vůdcem klanu Dragos.

Hannibal podle svého jmenovce, který byl sice lidmi stvořen pro knižní předlohy, ale tomuhle démonovi se to velmi hodilo, když za války začal pojídat vlastní druh a drancovat vše co mu stálo v jeho cestě za ovládnutím pustin. Upřímně se mu to docela povedlo, ale má proti sobě postavené ostatní zaběhnuté bytosti, které ničí a loví jeho skupinu, kromě vojáků, ti na něj mají přímo extra hlad, jelikož se jako barbar pokusil několikrát napadnout konvoj se zaměstnanci měst. Hannibal sbírá duše všeho, v jeho skupině jsou jak démoni, andělé i lidé, kteří nesouhlasí se systémem, jaký vládne ve městě. Pokud jeho osobu zahlédnete ve městě okamžitě alarmujte někoho z vojáků.

V jeho blízkosti můžete potkat ty nejlepší i nejhorší zabijáky, kteří se mohou přestrojit za dobráky a pokusit se do města proniknout, pro občany se jedná o smrtelné nebezpečí, proto zatajování existence těchto osob poblíž města či za hradbami se trestá vyhoštěním ne-li smrtí.

Propojení s postavami: x

Dáma mnoha tváří

HRÁČ

d.png

Věk: cca 200 let (Anděl)

Práce: Žádná, vykládá zvědavcům budoucnost za peníze.

Pokud skončíte v severních končinách města, je dost možné, že narazíte na malou dámu zahalenou v těžkém hadrovém kabátě, který připomíná spíš kupu dek na jedné hromadě. Její tvář nelze spatřit je zahalená pod bílou maskou. Pokud má masku s rysy muže, je možné, že Vám vyloží budoucnost, která se Vám nemusí líbit. Jemná budoucnost, která není tolik přesně jasná je v případě masky ženské. Dáma není nebezpečná, ale mějte se na pozoru, její triky Vás mohou stát mnoho mincí, nejen ty, které jí dáte jako cenu. Je vděčná za každý zlaťák či peníz co jí dáte, někdy Vám vyloží budoucnost zdarma. Jak to dělá? Pokud si sundá masku, můžete pohlédnout do její tváře a skrze její oči proniknete do tajů, které si na Vás svět chystá. Dáma přišla ve válce o křídla a nemůže se tak už ani přemisťovat, velmi často se někde belhá, ačkoliv pod maskou skrývá tvář dvacátnice. Cena jedné věštby je 3 zlaté či nějaké měďáky.

Propojení s postavami: x

Jasmín Pearson

HRÁČ

ce.png

Věk: 25 let (Alchymista)

Práce: Obchodník s magickými předměty

Jasmín působí dojmem křehké květiny, nejspíš to podědil po své matce. Je velmi ochotný, přátelský a prodal by Vám i zdechlinu koně, ale to on neudělá. Váží si totiž každého návštěvníka, který jeho malý obchůdek v centru potká. Vlastní jej s jedním andělem, který ve městě už pár let není, odešel do města za hradbami. Jasmín tu chtěl zůstat, pomáhat lidem, a tak jim pomáhá různě. Ačkoliv je alchymista nedělá to, co by se od něj očekávalo, alchymii používá k pomoci lidem v lékařství, vytváří ochranné předměty a ty prodává, někdy jen tak daruje. V jeho obchodě je v nabídce i posezení u šálku teplého, cizokrajného čaje, který si alchymií vytvořil z pradávných knih. Jasmín Vás určitě rád uvidí. Můžete si koupit od kamínku pro štěstí i hrneček s květinou (většinou byliny), které Vám budou pořád kvést a plodit, abyste ji mohli neustále využívat. Také prodává látky, ze kterých si můžete ušít oblečení, kromě obyčejných má i speciální a vzácné.

Propojení s postavami: x

Crystal Qureshi 'Frostbreaker'

HRÁČ

fros.png

Věk: 30 let / 350 let (Démon)

Práce: Lovec hlav

Crystal, která Vám svoje pravé jméno rozhodně neřekne, pracuje spíše za hranicemi města, kde se může volně vyřádit a sekat hlavy, jak se jí chce. Její schránka pochází z Egyptu a posedla ji během války. Nemá zášť vůči lidem, ale pekelně nesnáší anděly a démony, kteří s nimi spolupracují. Proto si na ni dejte pozor, tato lovkyně nespolupracuje s ostatními lovci, její kodex není známý a prostě Vás o hlavu připraví, pokud jí to něco vynese. Je známá svojí krutostí a černým humorem. Má chladný vztah k andělům už jen díky tomu, že její domovina přišla o vše. Je hbitá a rozhodně umí procházet stíny, lze to pasovat na její schopnost. Nikdo neměl čas ji analyzovat a sepisovat co vše umí. Prozrazují ji její zlaté démonní oči, tmavá kůže a dva meče na zádech. V pustině se pohybuje na koni. Kromě procházení stíny ovládá elektřinu – mnoho obětí, které byly nalezeny byly popáleny.

Propojení s postavami: x

Adonaell

ADMIN

osud.png

Věk: Neznámý věk (Božská bytost)

Práce: Osud / Kronikář

Nejmocnější bytost v Nebi, která po odchodu Boha zůstala. Adonaell jsou mladší jak Bůh, ale starší než všechny jiné bytosti, jejich podoba není známá, ale nejčastěji se vyskytuje v podobě mladého muže, nebo jako malá dívka s nafialovělými kukadly a bílými kudrnatými vlásky. Nemusíte se jí bát, pokud ji potkáte. Je vstřícná a podá ruku každému. Jako muž je docela drzá, ale přesto by Vám neublížila. Nemůžete však čekat, že se za Vás postaví a bude Vás bránit, zareaguje pouze pokud ví, že ještě nepřišel Váš čas, podobně jako Smrt dokáže ovlivnit a vidět také Váš životní čas. Do města příliš nechodí, hlavně ne do centra.  Jsou mírně emočně laxní vůči všemu co žije a snaží se mít rádi všechny, někdy projeví lítost vůči přírodě a bezbranným tvorům, které lidstvo svojí sobeckostí téměř vyhubilo již dávno před válkou.

Propojení s postavami: x

Silverberg

ADMIN

silver.png

Věk: Neznámý věk (Padlý archanděl - démon)

Práce: Rytíř Antikrista

Silverberg, nikdo jej téměř nezná a je to dobře, proč? Tento muž má na rukou víc krve než kde, jaký řezník, nemá problém bez slitování zabíjet ženy, muže, a dokonce i děti, ty povětšinou unášejí a využívají jako volavky. Je vůdcem Rytířů Antikrista, kteří mají blízko k Havraním sestrám díky tématu, kdy věří v antikrista. Podle všeho by to měla v očích Silverberga být jeho dcera Valerie, ale kde je pravda ví jen Bůh. Silverberg využívá velmi často k lovení svého vojáka Enza, který patří reálně královně Pekel. Potkat tohoto staršího muže není nic příjemného, neodejdete živí, ale ještě, než zemřete donutí Vás říci vše co máte na jazyku, není mu cizí jakékoliv násilí, jeho skupina je početná, podobně krutých démonů a nadaných lidí. Ovládá pyrokinezii a darkness. 

Propojení s postavami: Enzo (Daemon),  Valeria (Dcera, Npc), Lori (Npc voják)

Lori

ADMIN

lori.png

Věk: 180 000 let (Démon)

Práce: Rytíř Antikrista

Pokud Vás nezabije Silverberg v pustině na východu, tak Lori určitě. Jedná se o jeho levou ruku, která rozhodně násilím nešetří a její schopnosti dokáží kde komu zavařit. Ovládání mysli Vás uvede do šílenství a dorazí to schopností pain.  Její hlavní schopností je ovládání koně a boj ze sedla, pokud sedí v sedle a vy jste na zemi, máte vážení hodně velký problém a bude lepší před ní uniknout. Lori je pomstychtivý typ démona, kterého nechcete naštvat. Nemá pud sebezáchovy a vůbec jí neříká nic slitování. Je těžké ji něčím uplatit, můžete to zkusit, ale u svého vůdce se má dobře, ačkoliv jeho dceru nemusí, tak by nikdy nešla proti němu, tudíž je mizivá šance, že se přidá na stranu dobra. Poté co během nedovoleného shromáždění byla ve městě, tak jej chce za každou cenu zničit. Neměli byste s ní bojovat, ale hned ji nahlásit.

Propojení s postavami: Enzo (Daemon)

NPC POSTAV HRÁČŮ

Baltazar & Casperin & Melichar

REMY

baly.png
cas.png
meli.png

Věk: x

Práce: Vůdci archandělských jednotek

Michaelovi nelepší muži... a žena. Všichni jsou andělé vyšší třídy. Často nazývání jako: Michaelova osobní stráž. Jsou jeho přímými podřízenými, sám je vybíral, sám je vytrénoval. Neposlouchají nikoho jen a pouze jeho. Jejich věrnost je srovnatelná s Michaelovou věrností Stvořiteli. 

Všichni tři nosí podobná brnění se zlatými detaily, které odkazují na Michaela. Poslední dobou se ve městě objevují jen zřídka. Velmi často hlídají v ostatních městech, ve kterých nemůže být jejich vůdce osobně přítomen. Nesnáší když někdo podkopává Michaelovu autoritu, nebo jeho moc. S takovými si ihned poradí a to bez ohledu na pohlaví, věk nebo rasu. 

Propojení s postavami:  Michael (Remy)

Rufus & Sonja

DAEMON

ruf.png
sonj.png

Angela

DAEMON

Věk: 7000 let (Andělé smrti)

Práce: Osobní stráž Gabriela / Elita Gabriela

Pokud na jednoho z nich narazíte, nejspíš Vás nenapadne, že se jedná o anděly smrti. Ano, slyšíte správně. Oba dva již od narození nemají křídla, přesto jejich teleportace je velmi dobrá a přesná, Gabriela nenásledují, protože by jim slíbil nová křídla, ale protože se jim líbí možnost pro něj pracovat a oba, pro něj mají nejspíš i slabost, neboť je sám v minulosti jako archanděl učil. Dvojčata velmi žárlí na Azrael, která má (měla) vyšší hodnost než oni. Jejich inteligence je velmi vysoká, proto je Gabriel využívá v taktickém boj, hold jemu je líno myslet, pokud nemusí. Můžete je klidně nazvat jeho generály, jsou také přímo tělesnou stráží, která se u něj objevuje nejčastěji ve zlatavém brnění, kdy jim nejsou vidět oči. Obě dvojčata mají zlaté oči, které vidělo jen pár bytostí. Jejich brnění připomíná velmi často barvy bratrovy jednotky – tedy archandělské jednotky, ale je to jen shoda. Sonja ovládá led a iluzi, štít, její bratr Rufus iluzi a vodu a teplotu. Společně jsou velmi nebezpeční protivníci. Sourozenci jsou velmi klidní, ale pokud ohrožujete Gabriela, jsou agresivní. Nemají rádi démony, přesto je trpí na rozkaz Gabriela, nestalo se, že by odmítli jeho úkoly splnit, v případě zajetí si zvolí smrt nežli spolupráci.

Propojení s postavami:  Gabriel (Daemon)

angee.png

Věk: 3000 let (Anděl)

Práce: Elita Gabriela

Pro někoho obyčejný anděl, který dostal novou možnost být dokonalou bytostí, nejen odpadem společnost, kam ji odvrhl Bůh, poté co nesplnila úkol na sto procent, jak se očekávalo. Gabriel byl za své doby dobrotivý, proto jí nabídl pomocnou ruku, od té doby se objevovala po jeho boku, kdykoliv potřeboval. Angela není příliš dobrá na boj blízko, přesto nemá problém trénovat ostatní, trénoval ji Gabriel, tudíž umí použít zbraně na blízko. Většinu času se skrývá někde v sídle, nebo zvenčí na hradbách kde využívá schopností na dálku a funguje jako lidský odstřelovač, kdy využívá luk a magii. Její schopnosti se zaměřují na případné útoky alchymistů nebo andělů její třídy, dokáže neutralizovat jakýkoliv kus schopnosti a magie, pokud má člověka či skupinku lidí v zorném poli. (Maximálně 2 až 3 osoby najednou dokáže na chvíli zbavit schopností.) Její schopnost je však omezená a na vyšší anděly nefunguje úplně stoprocentně, proto se nepohybuje blízko. Hodně často ji můžete vidět i s kopím. Chodívá oděná v tmavých barvách s kontrastem bílých prvků. Je poměrně náročná, pokud se chcete stát jejím vojákem, dá Vám zabrat, osobně vytrénovala Cassiana.

Propojení s postavami: Gabriel (Daemon), Cassian (Bloo)

Emro

DAEMON

emro.png

Věk: 9000 let (Vyšší anděl)

Práce: Elita Gabriela

Pokud na Emro narazíte, nejspíš Vám přijde jako prostý člověk, případně jako mág, ale pravda je jinde, jedná se o vyššího anděla. Nejčastěji se pohybuje mimo Gabrielovo sídlo a proniká do měst jako špeh, nebo ovládá jiné. Je inteligentní a rozumí taktice, ale ne tolik, jako dvojčata. Upřímně nenávidí Uriela a nemá v lásce ani Michaela, proto se těmto dvoum archandělům hodně vyhýbá a snaží se vymluvit se z úkolů, které mu Gabriel dá. Ano, nemá problém se sem tam vzpírat a odmlouvat, za což jej Gabriel pak žene svinským krokem, nebo jej div nezabije. Stalo se to zatím dvakrát v celé jejich historie, kdy se znají kolem 120 let. Jinak je Emro věrný anděl, rozhodně se nenechá zlákat démony, kterými opovrhuje viditelně a sem tam se porve s Lexem. Ovládá oheň a také ovlivnění mysli a iluzi.

Propojení s postavami: Gabriel (Daemon)

Lex

DAEMON

lex.png

Věk: 25 000 let (Démon)

Práce: Elita Gabriela

Lex není žádný mazlík, rozhodně nemá slitování s anděly, natož s lidmi. Poblíž něj se pohybují neustále dva až tři pekelní psi, které posílá na lov duší, či obětí, které Gabriel potřebuje k jeho plánům. Miluje hazard, tudíž se mějte na pozoru, protože tenhle bastard nehraje čistě. Je manipulativní a hravý, ale přesto je velmi agresivní, ačkoliv se tváři nevině. Do města leze omezeně, nemá rád žádného anděla ani démona ve městě, jsou pro něj ostudou. Lexe baví mučení duší, stejně jako živých osob. Ovládá kromě Pekelných psů i pain.

Propojení s postavami: Gabriel (Daemon)

Camael & Aniele

knih2.png
knihov.png

Věk: x let (Andělé)

Práce: Strážci knihovny

Strážci Knihovny všeho jsou dva vyšší andělé Aniel a Camael, vybraní Urielem, aby chránili moc, kterou knihovna disponuje, před zneužitím. Byli vybráni, už když mu byla knihovna dána, takže dlouho před tím, než začala válka. Ale až do té doby nebyli nikdy povolání do služby. Ostatní andělé věděli, že existují nějací andělé, nazývaní Strážci Tajemství, kterým velí Uriel, jejichž věrnost patří jen jemu, ale nikdo nevěděl, co dělají, kdo to je a čeho se jejich pozice týká. Když začala válka, zmizeli tito dva andělé beze stopy. 

Není jasné kde přebývají, to ví jen Uriel, rozhodně ale nechodí jen tak po Zemi...pro ostatní andělé jsou nejspíš mrtví, ale věřte, že pokud stanete před branami Knihovny, tak se objeví, aby vám nakopali prdel.  Jsou to jediné dvě další osoby, které znají její polohu. Sami ale do jejich prostor nesmí vkročit, nedovolí-li jim Uriel jinak. Porušení tohoto zákazu by znamenalo jejich smrt v okamžiku, kdy by překročili její práh. Strážci tajemství mají Urielovu pečeť vypálenou do

hrudi v místě srdce. 

Aniele - Mág pro boj na dálku, její specialitou je terra a aquakinezie, spojená se schopností aury. Camael - Šermíř, zaměřený hlavně na boj na blízko, kombinující pain, paralysis a power replication. Její zbroj jí nechal speciálně vyrobit Uriel.

Propojení s postavami: Uriel (Alia)

ALIA

Valeria

DAEMON

Valerie.png

Věk: 8 let (Hybrid - démon a člověk)

Práce: x

Valeria nebo také jen Val, je mladou dívenkou, kterou si můžete splést s kdejakým dítětem, ať už lidským, nebo Pekelným. Ovšem je potřeba se mít na pozoru, její otec nechová sympatie k lidem, natož, aby je choval vůči andělům, je totiž vyšší démon. Maličká je kombinací člověka a démona, kdy se jí po porodu její matka pokusila zabít, má z toho důvodu menší důvěru v ženy, jelikož si demonní duše tuto vzpomínku vpálila doslova do mozečku. Nejčastěji se pohybuje se svým společníkem, ochráncem a snad i podle některých klebet otcem Enzem. Tento pekelný pes ji vozí na zádech, nebo jen u ní stojí.

Valeria je poměrně sympatická dívka, ale jakmile se cítí ohrožena, něco se jí nelíbí, začíná zuřit jako démon, nemá žádné schopnosti zatím ale má jen vrozenou teleportaci, kterou zatím využívá nejvíce. Miluje zvířata, ale nedostane se k nim časti, díky otci nebo právě dohledu Enza. I když vypadá jako křehké kvítko, umí pokousat a pak uteče.

Propojení s postavami: Enzo (Daemon), Silverberg (Otec npc)

Lancelot

DAEMON

Lancelot.png

Věk: 35 let / +-1500 let (Démon)

Práce: Obchodník

Sir Lancelot byl jeden z mála mužů, který znal legendárního krále Artuše roky a přátelil se s ním ještě když byl obyčejný nuzák a mladík v ulicích Cornwallu. Nelze říci, že byl od prvopočátku zlý, to až později, když se nechal okouzlit, nebo jej jeho samotného posedl chtíč po Artušově ženě. Nejhorší je, že tento dobrý přítel Artuše zradil, utekl s jeho ženou, ale ještě se jej předtím pokusil zabít jedem. Ale Artuš to přežil, Lancelot později zemřel, ale démon, který z něj v Pekle vznikl se rozhodl na zem vrátit, udržuje si svoji schránku a když zjistil, že se jeho dávný přítel objevil a žije, chce se mu připomenout. Ale zda v dobrém, nebo špatném, to je otázka druhá. Lacncelot je prohnaný lišák, který si nebere servítky s nikým a nemá respekt z ničeho, to zlé, co v sobě dusil po jeho smrti vylezlo na povrch. Ovládá poison a ovládání mysli. (Lez v případě zájmu přeměnit na postavu.)

Propojení s postavami: Arthur Pendragon (Daemon), Sofiel (Bloo)

Andělé smrti

FARIS

anděů.png
anděl smrti2.png
anděl smrti4.png
anděl smrti1.png

Věk: Neuvedeno let (Andělé smrti)

Práce: Andělé smrti

Charbiel - Je to anděl společného osudu, který určuje místo odpočinku duše. K určení trestu mu pomáhají váhy, která sebou vždy nosí, společně s mečem. Jeho forma je zabalena obvazy a černým hábitem. Není proto známo, zda jde o ženského či mužského anděla. Mezi ostatními se považuje za pravou ruku samotné Smrti, a pokud by Smrt umřela, tento anděl ho má nahradit. Symbolizuje rovnováhu. 

Barpharanges - Lidi ho znali jako anděla trestu, v čemž měli pravdu po dlouhé době. Je to on, co odnáší hříšné duše do Pekla, zejména zloděje a vrahy. Jeho forma má sedm očí, které se snaží najít hřích v duši, a má čtyři křídla kvůli jezdcům Apokalypsy, kvůli kterým vůbec existuje. Symbolizuje strach.

Devecia - Je to anděl, který převzal podobu ženy, přinášejíc duši při smrti rovnováhu, klid a mír. S umírajícím člověkem zůstává do poslední chvíle. Z těchto pomocných andělů hledá a dohlíží nad starými, dětmi a nemocnými. Její forma produkuje zlaté slzy. Cítí totiž bolest dané duše, kterou se snaží svou mocí potlačit. Zařazuje se mezi anděly, kteří odnáší duše do Nebe. Symbolizuje mír.

Ashriel - Anděl, který dodává duše do Očistce. Jeho forma představuje kostru s křídly, aby mohl ukázat hrůzu, který na duši v Očistci čeká. Jeho bílá barva ale symbolizuje čistotu a nevinnost tohoto anděla. Převážně se stará o duše, které mohou být spaseny, nebo provedli za svůj život drobné prohřešky. Do Očistce též odnáší duše sebevrahů. Symbolizuje trest.

Propojení s postavami: Smrt (Faris)