system char.jpg

Systémové charaktery jsou zde pro ty, kteří vyloženě neví, jak začít a chtěli by se k nám přidat, nabízíme Vám tyto možnosti, které se od sebe liší rasou, původem a prací. Zelené nápisy kolem podoby znamenají, že je charakter volný. Oranžové jsou rezervační a červené značí využití. To však neznamená, že byste se k charakteru už neměli nikdy dostat, je dost možné, že se sem vrátí. Proč? Jakmile hráč skončí, nebo se postavy zbaví je navrácena do systému do své původní podoby. Hráč může postavu rozvinout podle sebe zejména v minulosti a povaze, základní informace jako jsou jméno, věk, rasa by měly zůstat stejné stejně jako je neměnné FC. (U jmen a věků se dá udělat výjimka.) 

Jakmile kliknete na obrázek, pošle vás to k textu o dané postavě. 

USED

USED

1. Sebastian O'lyne

 

Věk: 30 let Práce: Lovec, pravá ruka. Fc: Baptiste Mayeux

Sebastian je nesmírně tvrdohlavá postava, kterou můžete ve městě potkat, nejen, že nedokáže odpustit andělům to co napáchali, ale nedokáže ani pochopit démony, ačkoliv ta destrukce k nim sedí víc. Ve městě využívá falešné jméno či přezdívku (můžete pak vymyslet), ale není lehké ho sehnat, pokud jste jen tak nějaký civilista či voják. Pro ně je štvancem, jako celá skupina. Má pevnou vůli a nejčastěji vypomáhá vůdci lovců, či se specializuje na lov mimo hradby. Jeho znalosti spočívají ve střelbě a vynalézavosti při lovu. Vztahově je loajální lovcům.​

!Charakter vhodný pro zkušenějšího hráče, jedná se o OP!

2. Ashiel

 

Věk: 600 let Práce: Nebeská švadlena Fc: Tessa Thompson

Ashiel, jedna z mnoha stovek andělů, kteří se starali v Nebi o jediné – o to, jak budou andělé vypadat, jelikož určitě nebudou pobíhat obnažení. Můžete ji považovat za švadlenu, není to tak úplně lež, ale ani pravda. Její prací bylo navrhovat kusy oblečení a za pomoci schopností tvoření i tvoři jednotlivé kusy. Je fakt, že andělé dokáži tvořit oblečení i bez pomoci krejčí a švadlen, ale přesto tyto anděly bylo třeba. Ashiel je ve svém oboru zběhlá, proto pomáhá i sem tam lidem na zemi s oblečením, ale není zrovna nadšená, že musí šít pro lidi. Možná jste správně usoudili, Ashiel nefandí tolik posluhování lidí, jak by asi měla, když žije ve městě. Tato tmavovláska má již třetí schránku, jelikož nepatří mezi vyšší anděly, velmi ráda si vybírá těla s tmavou kůží a dává jim možnost nosit křiklavé barvy. Její povaha je kreativní, jeden by řekl že i abstraktní, nevíte totiž s čím na Vás vyrukuje.

3. Felix Sharp

 

Věk: 40 / 900 let Práce: Soudce i obhájce Fc: Colin Farell

Nelze tohoto muže přehlédnout mezi ostatními, patří do vyšší vrstvy, kterou můžete ve městě zahlédnout, ale přesto nemá problém objevit se i v té nižší. Na oko působí chladně jako led, ale rozhodně je to anděl se srdcem lva. Hájí právo občanů a patří mezi první trojici zastupitelů práv, které si občani vybrali. Zůstal zde doposud, kdy dostal post soudce. Jako obhájce si moc nevidí do pusy a nikoho nešetří slovy, která mohou ublížit. Je poměrně drahý, co se práce týče, neboť si zvykl trochu na ten život ve vyšší třídě, přesto pomáhá městu, pokud může.

4. Rebecca Watson

 

Věk: 30 let Práce: Vedoucí sekretářka Fc: Elizabeth Olsen

Rebecca působí prvotním dojmem křehce, není se čemu divit, není, kdo ví jak vysoká a je to lidská žena, ale nenechte se zmást. Má celkem nervy z oceli, když pracuje pro archanděla Michaela a jeho bratra Uriela jako sekretářka. Mívá toho hodně na ramenou, tudíž je dost možné že to nějak ventiluje, ale je pro ni typické vyletět jako čertík z krabičky, když se jí už něco nelíbí, nebo se jí Michael vyhýbá. Dokáže být hodně drzá, ale taky si váží dobře placeného místa. Pochází z rodiny, která má vyšší třídu ve městě, tudíž bydlí blízko v centru, jejich minulost je na vás. Měla by být ochotná, rozhodně stát na straně Michaela, může mít svoje nějaké záliby, ventilaci stresu, povahou? Nuže, rozhodně není klidná, pokud je v práci. Sem tam musí zaučovat ostatní sekretářky, které pracují na jiných místech, je jednou z jakousi pomyslných vedoucích.

! Postava může být sem tam zmíněna po domluvě s hráči v postech vůdců. !

5. Paul Schober

 

Věk: 45 / 100 let Práce: Voják - řidič transportu Fc: Andrew Lincoln

Anděl si vlastně nepamatuje svoje jméno, ponechal si to, co měl jeho člověk v občanském průkazu, který našel, když jej posedl při útoku na Evropu, konkrétněji v Německu. Paul nesloužil Gabrieli, ale byl vyslán Nebe na obranu země, to se, jak všichni víme nepovedlo. Později se rozhodl uchýlit ke skupině, která zachraňovala lidi v Evropě, do USA se dostal o několik let později. V Racktonu by měl být krátce, narukoval jako voják a pracuje jako řidič. Krátce k jeho povaze, lidé by o něm neřekli, že je strašpytel, jelikož si troufá přepravovat lidi do okolních míst v čele konvoje. Schopnosti anděla nejsou veřejně známé, proto jsou jen a jen na Vás. Nikdo neví, zdali má nějaké vazby na lidské jedince ve městě, či na anděly, vypadá to jasně – není to typ, který Vám na posezení řekne celý životopis.

6. Lidia Harper

 

Věk: 40 let Práce: Starostka Fc: Sarah Paulson

Dáma, které by se kdejaký démon zalekl, když se vloží do věci a dožaduje si pro své obyvatele lepší věci, než měli do teď. Angažuje se v různých cestách, jak lidem pomoci z temnoty a nesedí jenom za stolem. Velmi často sama pomáhá na agro-věžích či polích. Jedná se o odhodlanou, svědomitou, přísnou a leckdy až děsivou ženu. K pozici starostky se dostala nedávno, ale už se činí. Je přívržence Michaelovy strany, jelikož pracuje pro město a pro lidskou rasu. Její rodina zahynula během války, veřejnosti není známo, zdali někdo zbyl, či má nové konexe.

7. Trirzan

REZERVACE DO - 31.05 - GIPI

 

Věk: 35 / 350 let Práce: Strážce Pekelné brány, ve městě žádná. Fc: David Tennant

Trirzan nebo také jen Zan, je démon, který vznikl v Pekle už dávno, jeho schránka byla odebrána v průběhu invaze na Austrálii, jednalo se prý o právníka. Kdo ví, je to už nějaký ten pátek. Zan se baví tím, že může trápit lidské duše v Pekle, nebo je tam dokonce osobně tahat za nohu, když se jim ze Země nechce. Je věrný svému stvořiteli, co byste jinak čekali od nižšího démona? Je rád za pelíšek v teple a práci, kterou může plnit. Ačkoliv to není práce jako práce, spíš záliba – stráží Pekelné brány do míst, kde se shromažďují duše, velmi rád tam sám chodí, aby nějaké pozřel. Uličník. Na Zemi tráví méně času, ale přesto se zde objevuje. Jeho osobní zášť? Podle andělů je jen odpad za jejich nehty, jak…typické. Přesto, že je nemá rád, nechodí za nimi s pochodní, aby jim podpálil křídla. Je to trochu padlý uhlík, který se baví škodolibostí a vymýšlí jakékoliv lumpárny všem.

8. Michelle

 

Věk: 22 / 62 000 let Práce: Gabrielův Generál Fc: Geri Steenkamp

Michelle, pravděpodobně jste si jí nevšimli, což z ní dělá dokonalého vraha i špióna v jednom. To však není věc, kterou by tahle dáma dělala, její prací je velet jedné z Gabrielových armád, které má, zejména pak tu v Evropě, která spí v zimním sídle. Michelle se v Racktonu pohybuje sem tam, většinu času si drží odstup, ale nenarazíte na ni lehce ani v sídle. Jedná se o anděla, kterého Gabriel zná ze všech vojáků nejdéle a je vážně těžké předvídat, kde se objeví. Pokud se ukáže, nemá problém vyrazit dveře a nakráčet si to dovnitř jako pán domu. Rufus a Sonja tuto ženu nesnáší víc než Azrael, jen protože má hlavní slovo, pokud jde o taktiku a posun armády i když jsou právě taktici dvojčata. Gabriel jí plně důvěřuje a je to dost možná tím, že ji vychoval od mládí, přesto nezná všechny jeho triky. Několik let žila s anděly popravčími, neboť to byl její hlavní pracovní úděl před válkou. Michelle je vyšší anděl, její schopnosti jsou zaměřeny na boj a smrt: Chaos (umožňuje rozpoutat chaotické myšlení, pozměnit některé reálie situace. Náročné na energii.) Reversed necromancy (neoživuje mrtvé, ale naopak dokáže osobu zabít. Musí však mít po ruce svoji čepel, která jí dává Bohem udělenou moc.), Třetí je na Vás.

!!! Než bude obsazena, je využita jako NPC !!!

9. Achille Prudhomme

 

Věk: 40 let Práce: Soudce Fc: Daniel Gillies

Achille, jeho rodiče pocházeli z Francie, zahynuli ve válce, on sám v ní vyrůstal a při jejím mírovém stádiu se vyučil soudcem, vlastně se neustále učí, ale díky vědomostem andělů, mu to jde rychle. Proto Achille nejde považovat za odpůrce andělské rasy, uznává všechny rasy, dokud se chovají slušně a není nucen zasedat u státního soudu, který soudí všechny stejnou mírou. Pokud zrovna nesoudcuje, dělá jiné věci, které by pro soudce v době minulé byly potupné, jako například výpomoc na polích, muzeu. Miluje historii a dějiny obecně. Je vyrovnaný, leckdy flegmatický a může se zdát nezaujatý, když někoho soudí.

Někdo tvrdí, že i on má Achillovu patu, ano má a tou je jeho rodina. Má dceru a ženu, obě jsou ve městě. Jeho žena je také člověk, pracuje jako místní stavbařka. Proto Achille dělá vše proto, aby uživil svoje rodinu, ale každý rok tento muž daruje částku městskému sirotčinci.

10. Layla Berger

 

Věk: 21 let Práce: Architekt Fc: Zendaya

Layla, mladá a vzdělaná žena, která po vzoru svých rodičů pracuje pro město. Svůj život zasvětila učení o architektuře historické a zejména pak té Italské. Nemá problém se domluvit s kýmkoliv, nelze proto říci, že by měla v duši něco rasistického. Ačkoliv je jen člověk, umí si dupnout a ve městě díky tomu stojí už několik jejich budov, které jsou lidem kladně akceptovány. Bergerovi jsou hlavní rodina, která se stará právě o stavbu budov v centru, a tak není divu, že patří do vyšší třídy Racktonu. Jejich aktuálním a největším úkolem je stavba nové nemocnice, která bude ležet poblíž té staré a bude se specializovat na psychicky postižené. Layla je učenlivá a její nápady jsou většinou rozumné, ačkoliv někdy ne. Má však jeden malý zlozvyk, kdy chodí zkoumat památky za hradby.

11. Seraph

 

Věk: 400 let Práce: Voják AJ. Fc: Will Tudor

Seraphin je jeden z původních vojáků archandělské jednotky, který se pohybuje v místech, kudy kráčí archandělé. Zažil je už v Nebi, kdy sloužil jako strážce. Ačkoliv není kdoví jak starý, jeho um je v mazanosti a oddanosti Nebi, jakou prokázal v historii Nebe. Ve městě slouží jako strážce a jeden z vojáků, který přijímá rozkazy od Michaelových lidí – Baltazar, Casperin, Melichar. Nebyl trénován archandělem, jak je tomu u tří zmíněných, ale je pouze jejich podřízeným.

Serph je schopným vojákem, který se jeví jako nestranný typ, ale přiklání se ke straně xxx (Váš výběr), nemá však problém s lidskými vojáky, není arogantní jako většina z jednotky. Přesto je zručný se zbraněmi, fyzicky statný a odolný i psychicky jako ostatní.

12. Tymon Kowaleski

 

Věk: 25 / 50 let Práce: Zdravotní bratr Fc: Dylan O'Brien

Vlastím jménem Kezgaz, ale svoje démonské jméno na Zemi nevyužívá. Narodil se do chaosu války, proto přijal jméno schránky a také její příjmení. Neví, kdo jeho předchůdce byl, ale ví, že duše byla už v rozpadu, proto jí slíbil, že tělo zachrání. Ano, slyšíte správně zachránil jej. Tymon pochází z Ukrajiny, jeho vzdělání bylo v odvětví lékařské specializace, proto se toho chytl i během války a pomáhal raněným. Osobně má pocit, že jeho mladá podoba se chytla se střípky duše a akceptovala ji, proto se dokáže orientovat ve zdravotnictví, aniž by se to on jako démon musel učit. Je pracovitý, přátelský a nekonfliktní. Měl by žít ve městě. Má doma psa, kupodivu ne pekelného.

13. Noel Thomson

 

Věk: 20 / 700 let Práce: Voják  Fc: Dylan Sprayberry

Noel je prostý anděl, není vyšší ani nějaká divoká duše, jedná se ale o zkušeného anděla, který se dostal do armády už na začátku jejího seskupování, není se čemu divit, že sem tam dostane i mezi AJ. Proto se i dokázal seznámit s Damienem se kterým o volném času tráví hodně chvil, ale většinou jejich strávený čas končí tím, že něco vyvedou, neboť se chovají jako puberťáci. Noel je bystrý hoch, ale miluje zábavu, ví, kde jsou její hranice, ale pořád je to mladý anděl. Schopnosti jsou plně na Vás, je však jasné, že by neměl stát proti straně Michaela, ale nemusí ji vyloženě být součástí. Damien mu často do hlavy tluče neutralitu, možná i proto se sem tam s Damienem dorvou, protože nemají stejné názory na vše. Ale jsou dobří přátelé. Noel je sem tam výbušný anebo sarkastický.

14. Castiel

 

Věk: 400 let Práce: Učitel Fc: Eddie Redmayne

Jeho jméno znamená ‚boží štít‘ taková povaha by na tohoto anděla sedla, jeho andělská schránka se od lidské liší, jedná se o nižšího anděla. Ale to mu nebrání být odhodlaným vojákem za Nebe, který bude chránit ty, na kterých mu záleží. Je vtipný, často nerozumí ani tomu co právě řekl, protože je rád středem pozornosti a úsměv lidí jej baví. Můžete ho najít taky zavaleného v knihách, protože se z nich dá mnoho naučit a pak to předat nové generaci. Castiel je celkem neškodné pírko, které byste mohli chtít potkat.

15. Marshall Buckley

 

Věk: ?? let Práce: Vůdce povstalců Fc: Karl Urban

‚Revolucionář na druhou.‘ Poté co Walon započal svoji cestu s lovením andělů a bytostí, tak Buckley chce být jeho nástupcem. Jedná se o obyčejného člověka, není lovcem, naopak je to škodná, která městu tropí neplechy a nezáleží, jakou rasu máte. Pokud se přikláníte ne stranu bytostí, jste pro něj zlo, a to musí smazat z povrchu země. Býval vojákem, je proto fyzicky statný, přemýšlí takticky a vyzná se ve městě. Před dvěma roky byl odsouzen za vzpouru a napadení nadřízeného, utekl z vězení. Nedávno spáchal povstání, kdy popravil několik andělů a lidí, kteří s nimi žili v míru.

!!! Charakter může být využívan adminy pod domluvě ve článcích. !!!

USED