top of page
Nový zástupce.lnk.png

Ty, jenž jsi zavítal do našeho světa, měj se na pozoru! Proč? Za tebou je pustina, kam jen tvoje oko dohlédne, je prázdno, chlad a všude přítomná smrt. Musíš mít vážně hodně tuhý kořínek, když jsi došel až sem. Před tebou stojí mohutné město, přesněji městský stát nesoucí název Rackton. Jediné, místo na zemi, které ještě nabízí šanci pro obyčejný život.  Válka, která nás postihla roku 2016 srovnala většinu světa se zemí a uvrhla lidstvo do nekonečné temnoty, která ovládla i mysl archanděla Gabriela, kterého můžete s klidem považovat za hlavní hrozbu lidstva. Právě protože tento anděl využil svojí moc, aby sprovodil vše z povrchu Země.       

Bůh zmizel roku 2015, kdy v Nebi započala Občanská válka, ale tím to neskončilo. Boje se přenesly na zemi, kde se proti archanděli postavil jeho bratr Michael, který nesouhlasil s názory svého dvojčete. Nebyl na to sám, pomáhal mu i Uriel, který společně s ním vládne městu. Pokud se ptáte, kde byl Rafael, tak na to existuje jednoduchá otázka – zmizel. Po tolika letech válčení, kdy z bohaté země zbyl jen prach, led a neutuchající chlad, se objevila šance na mír. Ale jak může křehký mír vydržet, když se do války zapojilo i Peklo? Naděje umírá poslední, Rackton je tvou nadějí. Budeš právě ty ten vyvolený?

PRŮVODCE

Jmenujeme se Adonaell, jsme nebeským kronikářem a staráme se také o osud, kdo vlastně jsme? On i ona, vlastně oni, jsme všichni, co žijí a dýchají, můžeme se nazývat božským stvořením a vládneme přirozeným zákonům, ale protože vypadáš jako chápavý člověk, představím se ti jako ta Adonaell. Vím, vypadám jako malá dívka, ale jsem starší než kde, jaký kámen na zemi, ráda bych tě tedy naším světem provedla, když mi to dovolíš.

Jistě, já vím…pššt nevyznáš se, je mi to jasné. Proto jsem ti nabídla svoji pomocnou ruku, takže se posaď a neodmlouvej mi, nemám to ráda, ale chápu tě, jsi zvídavý člověk, ale aby tě to nezabilo. Víš, země už dávno není tak bezpečná, jak se mohla zdát být před válkou, mrzí mě to. Nuže, pokud bys rád začal zákony, které platí pro tebe a neminou nikoho, měl bys navštívit pravidla. (Pravidla chatu, postav, registrace, hraní, obecné informace.) Pokud ne, tak se podívej do příběhu, ať víš, co jsem vlastně o tomto světě sepsala a co se za ty dlouhé roky od zmizení Boha událo.

Hm…kam dál? Třeba tady, přečetl sis zákony a teď můžeš vybírat kým bys chtěl být – rasy. Máš na výběr koukám z velkých možností, je jen na tobě, jaký rasa ti bude vhodná a koho naopak budeš nesnášet, přeci jen, jsme každý jiný. (Každá rasa má poddruhy, celkem jsou hlavní tři rasy.) Ale ne…uff, už jsem se vyděsila, že odcházíš a ty jsi jen koukal jinam.

Adonaell.jpg

Když už jsi zpět a vypadáš, že sis vybral, tak tě odkážu do krčmy…tedy, tam ne, tam až později. Ne, pošlu tě rovnou do města, kde se dočteš věci potřebné pro tvůj příchod, přeci jen abys nepřišel třeba s nevhodným oblečením na městskou událost, určitě by se ti lidé smáli, vím, jaká je ta Vaše povaha. Ale neboj se, je tam spousta informací a když nevíš, můžeš se místních zeptat. (Na chatu v dotazech.) Určitě by ses do města měl podívat, víš, není to zde jen tak. (Rackton, Systém města, Prostředí.) Když už jsi ve městě, tak se podívej i na jeho styl života, možná ti zamotá hlavu. (Život občanů, Dress code, Náboženství.)

Tak to bychom měli, to bylo to hlavní, že prahneš po dalších informacích? Koukni se sem a snad najdeš to co hledáš, musím jít zase zapisovat do kroniky, když už jsi přišel, doufám, že se tvůj příběh protáhne a bude napínavý, už jsem tě začínala mít ráda…ale pokud odejdeš, nestojíš mi ani za zmínku. Měj se a hodně zdaru v apokalypse. Vstup na web >>>

Bez názvu-1.jpg

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Jsme nadále aktivní, pouze se na naší hře do odvolání kvůli menšímu času našich hráčů i admin týmu omezují do DOBY NEURČITÉ akce, čistky a dějový posun.

SPOLUPRÁCE

Spolupráce uzavíráme s jakýmkoliv rpg, které započalo svoji funkci a je aktivní aspoň 3 týdny. Nejsme příliš nároční, ale pokud se naše ikonka neobjeví do měsíce na vašem webu, bude spolupráce ukončena. Můžete se ozvat na chatu, pokud budete chtít vyměnit, případně nabízíme možnost nás kontaktovat na e-mailu. shadowbreakers.rpg@gmail.com

ezgif.com-gif-maker (8).gif
IKONKA.png

 HLAVNÍ SPOLUPRÁCE

ALT3.gif
9f0975_a710446181784ca5a6704a5952b50405~
ravka icona.png

OSTATNÍ

Ikonka.webp
Logo_Recenze-RPG.png
HO3.png
P9BxCG0Z_o.png
a529b9_fb8986dbe0284366b3f18bbdc756535d~
ikonka_obyÄ_.webp
Ikona 1.png
9e97e3_8012714c81234e3a81186e0711247d07_
298172_0b2b2d2951e441f7abcae66c8405c0fe_
Ikonka.webp
Fyva8EJ.png
banner.png
Ikona 1.webp
upoutavka.png
banner 300x160.webp
Ikonka.png
LA.gif

JE ZAKÁZÁNO COKOLIV Z WEBU KOPÍROVAT A VYDÁVAT ZA SVÉ

(Fotky jsou z unsplah a jiných free bank, případně pinterest. Fonty jsou dostupné pro volné osobní použití, případně totálně free verze. Vybrané edity jsou naše práce a návrhy.)

bottom of page